Jak pracujemy?

Jak pracujemy?

roletki materiałowe gorzów wlkp. garaże gorzów wlkp

Przez 32 lata przykładnej i sumiennej pracy systematycznie wypracowywaliśmy system pracy, dzięki któremu możemy zaoferować Ci usługi najwyższej klasy. Na każdym etapie możesz do nas zadzwonić, by się skonsultować. Nawet w tej chwili.

Jak pracujemy?

  • Gdy się już z nami skontaktujesz i opiszesz potrzeby, wspólnie ustalamy termin wizyty, podczas której dokonamy niezbędnych pomiarów (są one całkowicie bezpłatne).
  • Wkrótce otrzymasz sprofilowaną ofertę z wyszczególnionymi modelami okien, rolet czy innych zamówionych przez Ciebie elementów, a także dokładny spis wszystkich kosztów.
  • Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję i podpiszesz umowę, o zaaranżowanej porze przyjeżdżamy na miejsce i przystępujemy do montażu.

Proste? Proste! Jeśli zdecydujesz się na zakup oferowanych przez nas produktów, zorganizujemy transport i przywieziemy je pod wskazany adres. Nie zajmujemy się bowiem tylko montażem.

Kupisz u nas produkty znanych marek, m.in.:

  • DAKO (okna i drzwi),
  • DK-PROF (bramy i drzwi garażowe),
  • Aluprof (rolety zewnętrzne),
  • GMS (ogrodzenia posesyjne i garaże).

W Gorzowie Wlkp. wykonujemy również meble na wymiar. Korzystamy przy tym z własnych umiejętności i doświadczeń, ale również produktów i rozwiązań takich firm, jak m.in. Aluprofil, Indeco i Fikszo.

Z ogromną chęcią doradzamy i podpowiadamy. Dzielimy się wiedzą, byś mógł cieszyć się funkcjonalnymi, dostosowanymi pod Twoje potrzeby budynkami i posesjami – czy to mieszkalnymi, czy to usługowymi.

Co powiesz na atrakcyjną, przyciągającą wzrok klientów markizę lub roletę zewnętrzną? W Gorzowie Wlkp. łatwo dzięki takim niepozornym zabiegom wyeksponować swoją markę! Zapraszamy do przejrzenia oferty i do kontaktu.

roletki materiałowe gorzów wlkp. garaże gorzów wlkp roletki materiałowe gorzów wlkp. garaże gorzów wlkp rolety zewnętrzne gorzów wlkp. ogrodzenia gorzów wlkp. roletki materiałowe gorzów wlkp. garaże gorzów wlkp